Players
Průzkumník hráčů
Historie 6 sezón, výkon dle síly soupeře, matchupy a rozpis zápasů — z detailu se proklikneš na jednotný profil hráče.
Maxim De Cuyper
DEF · 1× sezóny Otevřít profil
Celkem bodů
83
Odehráno
18
Konzistence
0
max 18.6
Průměr · top 66%
Výbušnost
11.1
max 26.7
Elite · top 2%
Hodnota
14.27
max 197.8
Slabý · top 73%
Pool: 0/30 · £0.0m
Sezóny
Body podle gameweeku
- 2025-26
- Průměr 5 sezón
2025-2683p
Konz
0
Výbu
11.1%
Hodn
14.27
⚔ Výkon dle síly soupeře
Ø 2.86 PPG · 29 zápasůL−T +2.42Flat-track bullyFDR 1 · Nejlehčí0z
bez zápasů
FDR 2 · Lehcí10z
3.30PPG
haul 10%blank 80%max 15
Wolves 8.0 · West Ham 4.0
FDR 3 · Střední11z
3.91PPG
haul 9%blank 55%max 15
Nott'm Forest 8.0 · Chelsea 6.0
FDR 4 · Těžcí5z
0.60PPG
haul 0%blank 100%max 1
Bournemouth 1.0 · Brentford 1.0
FDR 5 · Nejtěžší3z
1.33PPG
haul 0%blank 100%max 2
Man City 1.5 · Arsenal 1.0
Historické PPG proti soupeřům dle jejich síly (FDR 1 = nejslabší, 5 = nejsilnější) · haul = 10+ bodů, blank = ≤2 body · pod kartou nejlepší soupeři v koši
Přehled o soupeřích
Brighton · rozpis 2025-26Historicky · min 2 zápasy · 19 soupeřůFáze × PPG:GW1-62.6GW7-120.8GW13-186.0GW19-241.8GW25-301.3GW31-384.4·průměr2.9
Nejoblíbenější soupeři
- Wolves2g16p8.0
- Nott'm Forest2g16p8.0AGW14HGW34
- Chelsea2g12p6.0AGW2✓HGW32
- West Ham2g8p4.0
- Sunderland2g7p3.5AGW6✓HGW35
Nejtěžší soupeři
- Man Utd2g0p0.0HGW19AGW25
- Aston Villa2g0p0.0HGW1✓AGW31
- Liverpool2g0p0.0AGW8HGW37
- Bournemouth2g1p0.5AGW13HGW20
- Arsenal2g1p0.5HGW5✓AGW38
Rozpis zápasů 2026/27
Σ 103pprům. 2.7 PPG · dlouhodobý 2.9H doma · A venku · barva = nadprůměr / podprůměr
Start GW1-616pavg 2.7 PPG-0.2
GW1H
AVL
1.9
0.0·1g
GW2A
CHE
3.7
6.0·2g
GW3H
LEE
2.6
2.0·1g
GW4A
COV
2.6
GW5H
ARS
2.3
1.0·1g
GW6A
SUN
2.8
3.5·2g
1. třetina GW7-1210pavg 1.7 PPG-1.2
GW7H
CRY
1.7
1.5·2g
GW8A
LIV
1.9
GW9A
MCI
1.4
1.5·2g
GW10H
BRE
1.5
1.0·2g
GW11A
HUL
1.9
GW12H
NEW
1.5
1.0·2g
Před Vánoci GW13-1825pavg 4.2 PPG+1.3
GW13A
BOU
3.3
1.0·1g
GW14A
NFO
5.8
8.0·2g
GW15H
EVE
4.3
3.0·2g
GW16H
IPS
4.3
GW17A
FUL
3.5
1.5·2g
GW18A
TOT
4.0
Vánoce GW19-2412pavg 1.9 PPG-0.9
GW19H
MUN
1.6
0.0·2g
GW20H
BOU
1.9
1.0·1g
GW21A
BRE
1.6
1.0·2g
GW22H
MCI
2.1
1.5·2g
GW23A
NEW
1.6
1.0·2g
GW24H
HUL
2.6
Před finišem GW25-3012pavg 1.9 PPG-0.9
GW25A
MUN
1.1
0.0·2g
GW26H
TOT
2.4
GW27A
IPS
2.1
GW28H
FUL
1.9
1.5·2g
GW29A
LEE
1.8
2.0·1g
GW30H
COV
2.4
Run-in GW31-3829pavg 3.6 PPG+0.8
GW31A
AVL
2.3
0.0·1g
GW32H
CHE
4.7
6.0·2g
GW33A
EVE
3.4
3.0·2g
GW34H
NFO
5.4
8.0·2g
GW35H
SUN
3.9
3.5·2g
GW36A
CRY
2.9
1.5·2g
GW37H
LIV
3.6
GW38A
ARS
2.7
1.0·1g
↑ Nejlepší matchupy sezony
GW14 vs Nott'm Forest A · 5.8GW34 vs Nott'm Forest H · 5.4GW32 vs Chelsea H · 4.7GW15 vs Everton H · 4.3GW16 vs Ipswich H · 4.3
↓ Nejtěžší matchupy sezony
GW25 vs Man Utd A · 1.1GW9 vs Man City A · 1.4GW10 vs Brentford H · 1.5GW12 vs Newcastle H · 1.5GW19 vs Man Utd H · 1.6
Rozklad fáze sezóny
Start (GW1-6)4p · 3 GW · 1.33 PPG
První třetina (GW7-12)2p · 3 GW · 0.67 PPG
Před Vánoci (GW13-18)30p · 5 GW · 6.00 PPG
Vánoce (GW19-24)7p · 3 GW · 2.33 PPG
Před finišem (GW25-30)2p · 1 GW · 2.00 PPG
Run-in (GW31-38)17p · 3 GW · 5.67 PPG
Z Academy k tématu
Brentford FPL: kde hledat value před GW1
Skvělá příprava, produktivní útočná trojice a jasné signály ze standardek. Brentford nabízí před GW1 několik podstřelených FPL cest, hlavně v útoku a za nízké ownership.
Barry na start sezony? Data říkají spíš brzdit
Barry za 6.0 na první pohled svádí jako levný útočník do startu. Jenže dostupná data tuhle tezi spíš rozbíjejí: slabý začátek sezony, mizerná produkce proti lehkým soupeřům a nulová výbušnost.
Manchester United FPL: kde hledat value před GW1
United v přípravě opakovaně posouvali Mbeuma do centra a právě tam vzniká hlavní FPL příběh. Rozpis GW1–4 je hratelný, ale u části kádru zůstává velké riziko minut.
