Players
Průzkumník hráčů
Historie 6 sezón, výkon dle síly soupeře, matchupy a rozpis zápasů — z detailu se proklikneš na jednotný profil hráče.
Pascal Groß
MID · 9× sezóny Otevřít profil
Celkem bodů
847
Odehráno
208
Konzistence
7.5
max 22.1
Průměr · top 32%
Výbušnost
9.1
max 28.7
Silný · top 17%
Hodnota
137.98
max 174.7
Elite · top 2%
Pool: 0/30 · £0.0m
Sezóny
Body podle gameweeku
- 2017-18
- 2018-19
- 2019-20
- 2020-21
- 2021-22
- 2022-23
- 2023-24
- 2024-25
- 2025-26
- Průměr 5 sezón
2017-18155p
Konz
6.7
Výbu
14.7%
Hodn
26.3
2018-1977p
Konz
2.8
Výbu
13%
Hodn
11.29
2019-2069p
Konz
8.4
Výbu
0%
Hodn
10.14
2020-21116p
Konz
15.4
Výbu
3.7%
Hodn
18.79
2021-2281p
Konz
3
Výbu
9.5%
Hodn
13.25
2022-23128p
Konz
7.6
Výbu
6.2%
Hodn
22.91
2023-24151p
Konz
8.9
Výbu
14.3%
Hodn
23.74
2025-2670p
Konz
11.4
Výbu
5.9%
Hodn
12.51
⚔ Výkon dle síly soupeře
Ø 3.73 PPG · 227 zápasůL−T +1.34Flat-track bullyFDR 1 · Nejlehčí0z
bez zápasů
FDR 2 · Lehcí79z
3.91PPG
haul 6%blank 48%max 18
West Ham 8.0 · Newcastle 6.0
FDR 3 · Střední81z
4.52PPG
haul 14%blank 38%max 13
Sunderland 8.0 · Man Utd 7.7
FDR 4 · Těžcí43z
2.91PPG
haul 7%blank 67%max 15
Man Utd 6.5 · West Ham 5.3
FDR 5 · Nejtěžší24z
1.96PPG
haul 0%blank 88%max 5
Man City 2.4 · Liverpool 1.8
Historické PPG proti soupeřům dle jejich síly (FDR 1 = nejslabší, 5 = nejsilnější) · haul = 10+ bodů, blank = ≤2 body · pod kartou nejlepší soupeři v koši
Přehled o soupeřích
Brighton · rozpis 2025-26Historicky · min 2 zápasy · 31 soupeřůFáze × PPG:GW1-64.2GW7-123.9GW13-183.3GW19-243.7GW25-303.9GW31-383.5·průměr3.7
Nejoblíbenější soupeři
- Stoke2g12p6.0
- West Brom4g21p5.3
- Watford7g35p5.0
- Leeds6g30p5.0HGW3✓AGW29
- Man Utd15g74p4.9HGW19AGW25
Nejtěžší soupeři
- Ipswich2g0p0.0HGW16AGW27
- TEAM_972g1p0.5
- Cardiff4g6p1.5
- Leicester13g20p1.5
- Man City16g27p1.7AGW9HGW22
Rozpis zápasů 2026/27
Σ 144pprům. 3.8 PPG · dlouhodobý 3.7H doma · A venku · barva = nadprůměr / podprůměr
Start GW1-624pavg 4.1 PPG+0.3
GW1H
AVL
3.8
3.0·9g
GW2A
CHE
3.5
2.9·12g
GW3H
LEE
4.5
5.0·6g
GW4A
COV
3.8
GW5H
ARS
3.5
2.3·13g
GW6A
SUN
5.3
8.0·1g
1. třetina GW7-1222pavg 3.7 PPG-0.0
GW7H
CRY
4.0
3.8·11g
GW8A
LIV
3.2
2.5·13g
GW9A
MCI
3.1
2.3·12g
GW10H
BRE
4.1
4.2·5g
GW11A
HUL
3.7
GW12H
NEW
4.0
4.0·10g
Před Vánoci GW13-1821pavg 3.5 PPG-0.2
GW13A
BOU
3.1
3.0·8g
GW14A
NFO
3.9
5.0·5g
GW15H
EVE
3.9
4.3·13g
GW16H
IPS
3.7
GW17A
FUL
2.9
2.3·9g
GW18A
TOT
3.6
4.3·12g
Vánoce GW19-2423pavg 3.8 PPG+0.1
GW19H
MUN
4.7
6.2·12g
GW20H
BOU
3.6
3.0·8g
GW21A
BRE
3.7
4.2·5g
GW22H
MCI
3.3
2.3·12g
GW23A
NEW
3.7
4.0·10g
GW24H
HUL
3.8
Před finišem GW25-3024pavg 4.0 PPG+0.3
GW25A
MUN
4.5
6.2·12g
GW26H
TOT
4.2
4.3·12g
GW27A
IPS
3.7
GW28H
FUL
3.5
2.3·9g
GW29A
LEE
4.1
5.0·6g
GW30H
COV
4.0
Run-in GW31-3830pavg 3.7 PPG-0.0
GW31A
AVL
3.3
3.0·9g
GW32H
CHE
3.5
2.9·12g
GW33A
EVE
3.7
4.3·13g
GW34H
NFO
4.2
5.0·5g
GW35H
SUN
5.3
8.0·1g
GW36A
CRY
3.5
3.8·11g
GW37H
LIV
3.3
2.5·13g
GW38A
ARS
3.0
2.3·13g
↑ Nejlepší matchupy sezony
GW6 vs Sunderland A · 5.3GW35 vs Sunderland H · 5.3GW19 vs Man Utd H · 4.7GW25 vs Man Utd A · 4.5GW3 vs Leeds H · 4.5
↓ Nejtěžší matchupy sezony
GW17 vs Fulham A · 2.9GW38 vs Arsenal A · 3.0GW9 vs Man City A · 3.1GW13 vs Bournemouth A · 3.1GW8 vs Liverpool A · 3.2
Rozklad fáze sezóny
Start (GW1-6)143p · 28 GW · 5.11 PPG
První třetina (GW7-12)124p · 31 GW · 4.00 PPG
Před Vánoci (GW13-18)108p · 31 GW · 3.48 PPG
Vánoce (GW19-24)149p · 37 GW · 4.03 PPG
Před finišem (GW25-30)138p · 35 GW · 3.94 PPG
Run-in (GW31-38)166p · 46 GW · 3.61 PPG
Z Academy k tématu
Brentford FPL: kde hledat value před GW1
Skvělá příprava, produktivní útočná trojice a jasné signály ze standardek. Brentford nabízí před GW1 několik podstřelených FPL cest, hlavně v útoku a za nízké ownership.
Barry na start sezony? Data říkají spíš brzdit
Barry za 6.0 na první pohled svádí jako levný útočník do startu. Jenže dostupná data tuhle tezi spíš rozbíjejí: slabý začátek sezony, mizerná produkce proti lehkým soupeřům a nulová výbušnost.
Manchester United FPL: kde hledat value před GW1
United v přípravě opakovaně posouvali Mbeuma do centra a právě tam vzniká hlavní FPL příběh. Rozpis GW1–4 je hratelný, ale u části kádru zůstává velké riziko minut.
